BVG Reklam Ajansı, 2005 yılında sektörel tecrübesi ve akademik bilgi birikimini kullanarak özgün tasarımlar üreten alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. BVG Reklam Ajansı 2011 yılında atılım yaparak kurumsal yapılanmasını baştan sona değiştirmiştir. BVG Şirketler Topluluğu altında BVG Proje Ajansı ile eğitim ve proje danışmanlık alanında da müşterilerine hizmet vermektedir.
Reklam ajansı olarak özel sektör ve kamu sektöründe faaliyetlerini yürüten kuruluşların kurumsal kimliklerinin yapılandırılması, marka değer çalışmalarının yürütülmesi noktasında kaliteli ve fark yaratan tasarımlar geliştirme anlayışı ile hizmet vermektedir.
Kurulduğu günden bugüne dek hizmet verdiği kurumları uzun dönemli işbirliği kurmak ve hizmet vermek istediği kurumlar olarak görmektedir.

Vizyonumuz;
Kelimeler yerine geliştirdiği tasarımlar ile kendini anlatan, özgün tasarım anlayışı ile farklılaşan bir marka olmak

Misyonumuz;
Fark yaratan tasarım ve hizmet anlayışımız ile çözüm ortaklarımıza kaliteli, etkin çözümlerle hizmet sunmak ve markalaşma süreçlerinde destek sağlamak

BVG Reklam Ajansını diğerlerinden ayıran en temel özellik benimsediği ilkeler doğrultusunda müşterilerine en etkin, yaratıcı ve özgün hizmet anlayışı ile çalışmalarını yürütmesidir. Bu noktadan hareketle çalışma ilkelerimiz aşağıdaki gibidir:

İşbirliği: Hizmet verdiği kişi/ kurum/ kuruluşları müşteri değil çözüm ortağı olarak görür.
Özgünlük: Geliştirdiği tasarımların özgün olması için çalışır. Çözüm ortaklarının ihtiyaçlarına uygun olarak bir tasarım dili oluşturur ve fark yaratan tasarımları yaratmak için çalışır.
Sürdürülebilirlik: Hizmetlerimizin sürdürülebilir etkisinin olmasına ve çözüm ortakları ile kurduğumuz ilişkinin iş odaklı değil uzun süreli olmasına özen gösterir.
Güvenilirlik: Güvenilir hizmet anlayışı ile çözüm ortaklarının bilgilerini izne tabi olmadan kimse ile paylaşmaz.
Yenilikçilik: Sürekli gelişme ve yenilikçilik ilkesi çerçevesinde çalışmalarını yürütür. Bu yaklaşım içerisinde hizmet kalitesini her geçen gün arttırmaktadır.
Şeffaflık: Şeffaf hizmet anlayışı ile çalışmalarını yürütür.

Ajans bünyesinde tam zamanlı ve proje bazlı çalışan alanında uzman kişiler bulunmaktadır.
BVG Reklam Ajans bünyesindeki departmanlaşma aşağıdaki gibidir:

Tasarım Departmanı:
Grafik tasarımcı, mimar,fotoğraf sanatçısı ve web tasarımcıdan oluşan tasarım ekibi Üile tasarım süreçleri etkin bir şekilde yönetilmektedir. Şirketlerin kurumsal kimliklerinin oluşturulması sürecinden kurumsal yapıya uygun tasarımların geliştirilmesine kadar geniş bir yelpaze de hizmet sunan ekipte yer alan bütün uzmanlar sektörel olarak deneyimli ve alanında yetkin kişilerden oluşmaktadır.

Pazarlama Departmanı
Pazarlama departmanında yer alan müşteri temsilcilerimiz kurumunuzla ilgili bütün bilgileri belli bir sistematiğe dökerek tasarım ekibine ulaştırmaktadır. Pazarlama stratejimiz tam anlamıyla “müşteri değil işbirliği kurabileceğimiz kurumlar bulmak” olduğundan alanında uzman kişilerle pazarlama stratejilerimizi yürütmekteyiz.

İdari İşler Departmanı
BVG Şirketler Topluluğunun hızla büyüyen ve kurumsallaşan yapısında şirket içi bütün çalışmaları yürüten idari işler sorumlularından oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır.

HAKKIMIZDAHAKKIMIZDA


BVG Reklam Ajansı, 2005 yılında sektörel tecrübesi ve akademik bilgi birikimini kullanarak özgün tasarımlar üreten alanında uzman bir ekip tarafından kurulmuştur. BVG Reklam Ajansı 2011 yılında atılım yaparak kurumsal yapılanmasını baştan sona değiştirmiştir.

Devamı

ÇALIŞMA İLKELERİMİZ


Misyonumuz Kelimeler yerine geliştirdiği tasarımlar ile kendini anlatan, özgün tasarım anlayışı ile farklılaşan bir

Vizyonumuz Fark yaratan tasarım ve hizmet anlayışımız ile çözüm ortaklarımıza kaliteli, etkin çözümlerle hizmet sunmak ve markalaşma süreçlerinde
Devamı

EKİBİMİZ


Ajans bünyesinde tam zamanlı ve proje bazlı çalışan alanında uzman kişiler bulunmaktadır. BVG Proje Ajansı bünyesindeki departmanlaşma aşağıdaki gibidir:
Tasarım Departmanı: Grafik tasarımcı, mimar,fotoğraf sanatçısı ve web tasarımcıdan oluşan tasarım ekibi ile tasarım
Devamı