Günümüzde birçok şirket küresel pazarda kendilerine yer edinmek, markalarını akılda kalan ve tanınan bir marka haline getirmek amacıyla reklam ve tanıtım çalışmalarına ihtiyaç duymaktadır.
BVG Reklam Ajansı sadece tasarımlarıyla değil, alanında uzmanlaşmış birçok farklı çözüm ortağı ile sadece yerel ve bölgesel değil ulusal ölçekte de reklam ve tanıtım çalışmalarını yürütecek altyapıya sahiptir.

Akademik ve özel sektör deneyimleri ile tasarım ajansı olarak bir şeyi çok iyi biliyoruz: “Bakmak Ve Görmek” aynı şey değil Bu nedenle tasarım ekibimiz; herkesin bakıp, görebileceği, fark yaratan tasarımlar için yaratıcılıklarını kullanmaktadırlar. BVG Reklam Ajansı’nda tasarım yaratma sürecinde herkes özgürdür. BVG Reklam Ajansı tasarım ekibinin belki de adı bu nedenle EKİP KREATİF! Fark yaratmak isteyen ekibimiz tasarım laboratuarında her farklı görüşü, rengi, çizgiyi siz değerli müşterilerimizin beklentileri ile harmanlayarak hiçbir yerde göremeyeceğiniz tasarımlar geliştirir.

BVG Reklam Ajansı kurulduğu günden bugüne dek tasarıma ayrı bir önem vermiştir. Bu bağlamda Türkiye’nin birçok farklı kentine, uluslar arası düzeyde Polonya, Almanya, Irak başta olmak üzere birçok farklı ülkede faaliyetlerini yürüten müşterilerine hizmet vermiştir. Tasarım ekibimiz ile her türlü görsel ve basılı tasarım çalışması, kurumsal kimlik çalışması, reklam ve tanıtım çalışmalarına yönelik tasarım desteği verilmektedir. Hizmetlerimiz aşağıdaki gibidir:

• Kurumsal Kimlik Çalışması
(Logo, slogan, tanıtım materyalleri vb.)
• Basılı Materyal Tasarımı
(Afiş, logo, katalog, kartvizit vb.)
• Ambalaj tasarımı
• Gazete, dergi tasarım çalışmaları
• Afiş, billboard, raket tasarımı
• Araç Giydirme
• Vinil ve Onevision tasarımı
• Web tasarımı

GRAFİK TASARIMGRAFİK TASARIM


Günümüzde birçok şirket küresel pazarda kendilerine yer edinmek, markalarını akılda kalan ve tanınan bir marka haline getirmek amacıyla reklam ve tanıtım çalışmalarına ihtiyaç duymaktadır. BVG Reklam Ajansı sadece tasarımlarıyla değil,
Devamı

TASARIM ANLAYIŞIMIZ


Akademik ve özel sektör deneyimleri ile tasarım ajansı olarak bir şeyi çok iyi biliyoruz: “Bakmak Ve Görmek” aynı şey değil Bu nedenle tasarım ekibimiz; herkesin bakıp, görebileceği, fark yaratan tasarımlar için yaratıcılıklarını kullanmaktadırlar. BVG Reklam Ajansı’nda tasarım yaratma sürecinde herkes
Devamı

HİZMETLERİMİZ


HİZMETLERİMİZ BVG Reklam Ajansı kurulduğu günden bugüne dek tasarıma ayrı bir önem vermiştir. Bu bağlamda Türkiye’nin birçok farklı kentine, uluslar arası düzeyde Polonya, Almanya, Irak başta olmak üzere birçok farklı ülkede faaliyetlerini yürüten müşterilerine hizmet vermiştir.
Devamı